Tłumacz przysięgły, Zgierz

Profesjonalne tłumaczenia przysięgłe w Zgierzu, obsługiwane miasta: Ozorków, Stryków, Głowno, Łęczyca, Łowicz

Skorzystaj z wysokiej jakości usług!

Tłumaczenia przysięgłe wymagają szczególnej staranności przekładu, dlatego w swojej pracy dbam o zachowanie należytej dokładności terminologicznej, jak również spójności stylistycznej. Dzięki temu otrzymują Państwo wierne tłumaczenie tekstu, zgodnie z oryginalnym dokumentem.

Jako tłumacz przysięgły dokonuję przekładów z języka angielskiego na język polski i odwrotnie. Oferuję Państwu zarówno tłumaczenia zwykłe, uwierzytelnione oraz ustne. Co wyróżnia mnie na tle konkurencji? Gwarantuję, że przy większej ilości tekstu do tłumaczenia przysięgłego, osobiście zjawię się u Państwa po odbiór dokumentów (na terenie Zgierza, Łodzi i okolic). Ponadto po zrealizowaniu zlecenia, przetłumaczone teksty dostarczę we wskazane miejsce.

Jestem tłumaczem przysięgłym z wieloletnim doświadczeniem. Dotychczas zajmowałem się następującymi tłumaczeniami: dokumenty urzędowe (np. akt małżeństwa, urodzenia), dokumenty rejestracji samochodów, akty notarialne i założycielskie, dokumenty bankowe, teksty specjalistyczne i wiele innych. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  • Blog

    W tej sekcji mogą państwo znaleźć informacje na tema pojawiającej się ferta specjalnej na określone tłumaczenia, porady językowe, nowości związane z branżą tłumaczeniową i dedykowanym oprogramowaniu dla tłumaczy)