Blog

Tłumacz przysięgły, Zgierz » Blog

Blog, informacje językowe, aktualności, ciekawostki z branży tłumaczeniowej, oprogramowanie dla tłumaczy

  • Dla osób sprowadzających pojazdy z zagranicy oferuję atrakcyjne ceny tłumaczeń dokumentów samochodowych. Dokument można dostarczyć osobiście na adres w Zgierzu lub do siedziby biura tłumaczeń w Łodzi na Teofilowie (kliknij podkreślone słowa - w celu sprawdzenia adresu). Można też przesłać skan dokumentu emailem, wówczas gotowe tłumaczenie odeślemy na wybrany przez Państwa adres pocztą. Zapewniamy tłumaczenie wielu języków. Informacje na temat promocyjnej ceny tłumaczeń dokumentów angielskich można znaleźć na stronie https://www.lextraduct.pl/blog/tlumaczenie-dokumentow-samochodowych-angielskich-w-lodzi-dokument-v5/
  • Zapraszam do korzystania z usług tłumaczeniowych mieszkańców i firmy z pobliskiego Ozorkowa i Strykowa. Oprócz tłumaczeń przysięgłych dotyczących języka angielskiego oferuję klientom z województwa łódzkiego, w ramach działalności prowadzonego przeze mnie biura tłumaczeń obsługę między innymi takich języków, jak niemiecki, francuski, niderlandzki czy flamandzki (Holandia, Belgia), rosyjski, ukraiński, szwedzki, norweski, duński i wiele innych. Współpracuję z licznymi tłumaczami przysięgłymi w Łodzi, Warszawie, Poznaniu i innych miastach Polski, dlatego jestem w stanie zapewnić szybką realizację usług. Zrealizowane tłumaczenie można odebrać osobiście w Zgierzu lub Łodzi. Na życzenie klienta mogę odesłać gotowe dokumenty pocztą na podany przy zlecaniu tłumaczenia adres.
  • Studenci i absolwenci studiów wyższych planujący podjąć pracę za granicą, mogą zlecić tłumaczenie dyplomu ukończenia studiów wyższych i suplementu. Tłumaczenie przysięgłe takich dokumentow zwyczajowo gotowe jest w ciągu 24 godzin.